Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Drogi Użytkowniku,

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcemy przekazać Ci kilka informacji:

Przede wszystkim zależy nam na zachowaniu Twojej prywatności oraz bezpieczeństwie Twoich danych osobowych oraz informacji dotyczących Twojej aktywności w sieci, a także na zapewnieniu Ci możliwości realizowania wszystkich przysługujących Ci w związku z RODO praw.

Jakie dane będziemy przetwarzać?

Serwis zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika. Serwis może zapisać ponadto informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP), poprzez zapisywanie technicznych logów na poziomie serwera www

Kto jest administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych jest Caritas Archidiecezji Gdańskiej, z siedzibą przy al. Niepodległości 778, 81-805 Sopot, dalej zwana Administratorem.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Twoje dane przetwarzane są przez nas, aby uzyskać pomiary statystyczne, oraz by zapewnić większe bezpieczeństwo, a tym samym wykrywać ewentualne nadużycia.

Dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania danych?

Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f.) RODO. Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest analityka internetowa strony www, aby usprawnić jej działanie oraz analiza odwiedzin.

Jaki jest czas przechowywania Twoich danych?

Pobrane przez Nas dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy, licząc od dnia połączenia lub nieudanej próby połączenia, a z dniem upływu tego okresu dane te niszczyć, z wyjątkiem tych, które zostały zabezpieczone, zgodnie z przepisami odrębnymi, na podstawie art. 180a ust. 1 pkt 1 ustawy o prawie telekomunikacyjnym z dnia 16 lipca 2004 r. (Dz.U. z 2004 r. Nr 171, poz. 1800, z późn. zmianami)

Jakie są Twoje prawa w stosunku do danych?

Dane będą przetwarzane do czasu odwołania wyrażonej przez Państwa zgody lub na czas wykonania łączącej nas z Państwem umowy i spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Masz prawo dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuacje oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także w wypadku udzielenia zgody wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.

Z kim kontaktować się celu realizacji swoich praw?

Z Naszym Inspektorem Ochrony Danych, poprzez pocztę mailową: iodgdansk@caritas.pl, lub tradycyjną, przez siedzibę Administratora: Caritas Archidiecezji Gdańskiej, al. Niepodległości 778, 81-805 Sopot

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
 
Jeden procent dla Caritas Rozlicz swój 1% - program na rok 2016
Caritas Archidiecezji Gdańskiej Wypełnij Pity online 2017

LIST SKC

 
Nazwa Opiekun Adres
Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych (Zespół Szkół Zawodowych nr 7) Ks. Łukasz Grelewicz ul. Czyżewskiego 31
80-336 Gdańsk
Zespół Szkół w Suchym Dębie ul. Sportowa 11
83-022 Suchy Dąb
Gimnazjum nr 26 w Gdańsku Renata Chylińska ul. Traugutta 92
80-226 Gdańsk
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gdyni s. Beata Florek, Lidia Jarosz ul. Wolności 22 B
81-327 Gdynia
Zespół Szkół nr 13 w Gdyni Teresa Kraśnicka ul. Chwaszczyńska 26, 81-571 Gdynia
Gdynia
Szkoła Podstawowa im. Kadm. Steyera w Krokowej Beata Blar ul. Szkolna 6
84-110 Krokowa
Zespół Szkół nr 9 w Gdyni Ewa Dobrodziej-Rewolińska ul. Chylońska 227
81-007 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 69 im. Gen. Sosabowskiego w Gdańsku Bożena Mociewicz, Anna Tempska, Cezary Podolski ul. Zielony Trójkąt 1
80-869 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 50 w Gdańsku Ewelina Szymańska ul. Grobla IV 8
80-837 Gdańsk
Gimnazjum nr 2 w Gdańsku Maria Utko ul. Kartuska 32/34
80-104 Gdańsk
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sopocie Katarzyna Gołębiowska, Małgorzata Janek, Barbara ul. Wejherowska 1
81-814 Sopot
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki w Sopocie Wiesława Łanik ul. 3 Maja 41
81-735 SOPOT
II Liceum Ogólnokształcące w Sopocie (działalność zawieszona) Anna Helmin Marzena Jasińska Al. Niepodległości 751, 81-838 Sopot
Sopot
Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące "CONRADINUM" Ewa Reszczyńska ul. Piramowicza 1/2, 80-218 Gdańsk
Samorządowa Szkoła Podstwowa nr 17 im. Unruga Ewa Podolska Alina Jeziorska ul. Grabowo 12, 81-265 Gdynia
III Liceum Ogólnokształcace im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku Beata Kardasińska ul. Topolowa 7
80-255 Gdańsk
Szkoły Ekonomiczno-Handlowe w Gdańsku Dorota Zyskowska ul. Seredyńskiego 1a
80-753 Gdańsk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (I Liceum Ogólnokształcące im. Książąt Pomorskich) w Rumi Barbara Pajzderska Irena Arczewska ul. Starowiejska 4, 84-230 Rumia
Rumia
Szkoła Podstawowa nr 74 (szkoła zliwkidowana) ul. Krzywoustego 19
Gdańsk
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 6 w Gdańsku Bozena Januszkiewicz ul. Hoene 6
80-041 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Alfa Liczmańskiego w Gdańsku Marzena Dymek ul. Śluza 6, 80-770 Gdańsk
Gdańsk
III Liceum Ogólnokształcące w Sopocie Zdzisława Małyszko ul. Kolberga 15, 81-881 Sopot
Sopot
Technikum Transportowe (szkoła zlikwidowana, przeniesiona do ZSET przy ul. Morskiej 186) Ks. Piotr Zaczek Al. Zwyciestwa 194
81-540 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 59 w Gdańsku Jolanta Kozakiewicz ul. Modra 2, 80-736 Gdańsk
Gdańsk
V L O im. Stefana Żeromskiego Jacek Gawroński ul. Polanki 130
80-322 Gdańsk
Zespół Szkół nr 11 w Gdyni Regina Cierzniak, Danuta Gierszewska ul. ul Porębskiego 21
81-185 Gdynia
Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego Hanna Woźniak ul. Świętojańska 1
84-230 Rumia
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie Hanna Kalota ul. Bukowa 1
84-200 Wejherowo
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie (działalność zawieszona) ul. Strzelecka 9
84-200 Wejherowo
Zespół Szkół Ogólnokształcących 3 w Gdyni (szkoła zlikwidowana) Agnieszka Korol ul. Narcyzowa 3
81-653 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni Agnieszka Bartnik ul Rozewska 33A
81-055 Gdynia
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdańsku (dawne ZSBO) Marek Rossa Al.Gen.J.Hallera 16/18
80-426 Gdańsk
Gimnazjum nr 3 w Gdańsku Monika Falandysz, ks. Wiesław Mielewczyk ul. Chałubińskiego 13
80-809 Gdańsk
Zespół Szkół nr 12 w Gdyni (SP nr 44) Edyta Korecka, Anna Michalska ul.Sucharskiego 10
81-157 Gdynia
Gimnazjum nr 2 w Żukowie Barbara Dawidowska ul. Armii Krajowej 2e
83-330 Żukowo
Gimnazjum nr 23 w Gdańsku (szkoła zlikwidowana) ul. Cystersów 13
80-330 Gdańsk
XIX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku Anna Nowak ul.Pestalloziego11/13
80-445 Gdańsk
Gimnazjum nr 9 w Gdańsku (szkoła zlikwidowana) Barbara Kozłowska ul.Śluza 3
80-770 Gdańsk
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i Chemicznego w Gdańsku (szkoła zlikwidowana, przeniesiona do CKZiU nr 2) Małgorzata Łyżwińska ul. Smoleńska 6/8
80-058 Gdańsk
Gimnazjum nr 2 w Redzie Grażyna Sobecka ul.Brzozowa 30
84-240 Reda
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku (działalność zawieszona) ul.Reformacka 18
80-808 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 16 w Gdyni Beata Strojewska-Szmidt ul. Chabrowa 43
81-079 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 4 w Gdańsku s. Beata ul. Łąkowa 61
80-769 Gdańsk
Gimnazjum nr 4 w Rumi Joanna Loch ul. Batorego 29, 84-230 Rumia
Rumia
Zespół Szkół Handlowych w Sopocie Barbara Lewicka, Ewa Cygan ul.Kościuszki 18/20
81-704 Sopot
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku ul.Subisława 22
80-354 Gdańsk
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sopocie Wioleta Hinca, Renata Bray ul. Książąt Pomorskich 16/18
81-749 Sopot
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 1 i 2 stopnia Grazyna Imaniu ul.Gnilna 3 Gdańsk 80-847
Gimnazjum nr 33 Joanna Horoszkiewicz ul.Wodnika 57 Gdańsk-Osowa 80-299
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi Gabriela Sowa, Alina Treder Stoczniowców 6
84-232 Rumia
SP nr 82 w Klukowie Hanna Drążkowska ul.Radarowa 26 Gdańsk 80-298
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 35, im.Stanisława Kostki Sieg Maria ul. Uczniowska 1
81-647 Gdynia
Zespół Szkół nr 15 w Gdyni Dorota Czaja, Anna Kozłowska, Aleksandra Stachura- ul.Jowisza 60
80-601 Gdynia-Chwarzno
Gimnazjum nr 19 w Gdańsku Bożena Kotarska ul. Jagiellońska 5
80-371 Gdańsk
Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Ormiańskiego w Rumi Izabela Miotke ul. Rodziewiczówny 10
84-230 Rumia
Gimnazjum nr 10 w Gdańsku Elżbieta Kluz ul. Gościnna 17
80-32 Gdańsk
Gimnazjum nr 8 w Gdańsku Bożena Rzepka, Anita Szymańska UL. Żabi Kruk 5
80-822 Gdańsk
Gdańska Szkoła Podstawowa LINGWISTA Jolanta Bukowiecka ul. Ogarna 56
80-826 Gdańsk
Gimnazjum nr 1 w Gdyni s. Izabela ul. 10 Lutego 26
81-364 Gdynia
Gimnazjum nr 21 w Gdańsku Agnieszka Banasiak Ul. Kołobrzeska 75
80-396 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku Teresa Michalska ul. Wielkopolska 20
80-180 Gdańsk
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krokowej Maria Styn ul. Szkolna 6
84-110 Krokowa
Centrum Wolontariatu Karolina Lewandowska ul. Jesionowa 6A
80-261 Gdańsk Wrzeszcz
IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni Anna Hochleitner ul. Orłowska 57
81-542 Gdynia
Gimnazjum nr 24 w Gdańsku (ZKPiG nr 17) o. Filip Krzemień ul. Wąsowicza 30
80-318 Gdańsk
Gimnazjum nr 48 w Gdańsku Ks. Bogdan Pulczyński ul. Stolema 59
80-177 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni Danuta Turzyńska ul. Adm. Unruga 88
81-153 Gdynia
Zespół Szkół nr 15 (Gimnazjum nr 20) w Gdyni Dorota Czaja, Anna Kozłowska ul. Jowisza 60
81-601 Gdynia
Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni Beata Chlewicka Plac Św. Andrzeja 2
81-168 Gdynia
Publiczne Gimnazjum w Przejazdowie ul. Jesionowa 8
83-021 Wiślina
Zespół Szkół w Starzynie Mariola Jung-Zielke, ks. Jan Plottke, Teresa Hochszulc, Katarzyna Skwiercz ul. Żarnowiecka 22
84-107 Starzyno
X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni ul. Władysława IV nr 58
81-384 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdańsku Hanna Jóźwiakowska ul. Kartuska 126A
80-104 Gdańsk
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartywchwstania Pańskiego s. Mateusza Nadolska, Anna Klawitter, Joanna Rostankowska ul. Klasztorna 9
84-200 Wejherowo
Zespół Szkół w Cedrach Wielkich Agnieszka Zawadzka ul. Osadników Wojskowych 21
80-020 Cedry Wielkie
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze k. Wejherowa Urszula Knut ul. Szkolna 4
84-252 Zamostne
PCKZiU im. Bohaterów Helu w Pucku ul. Kolejowa 7
84-100 Puck
Zespół Szkół Ponadgimanzjalnych w Kłaninie (działalność zawieszona) Ewa Wszałek
84-107 Starzyno
Zespół Szkół nr 6 w Gdyni Iwona Paprocka-Grabowska ul. Wrocławska 52
81-553 Gdynia
Gimnazjum nr 20 w Gdańsku Ks. Wojciech Gruchała ul. Zgody II/6
80-360 Gdańsk
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku Jolanta Zawadzka-Giza, Tadeusz Grzywacz Al. Legionów 7
80-441 Gdańsk
Zespół Szkół w Łęgowie Ks. Krzysztof Gąszczyk ul. Szkolna 9
83-031 Łęgowo
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gdyni (Gimnazjum nr 13 i XIV LO) Sabina Lenart ul. Wejherowska 55
81-049 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 15 w Gdańsku Iwona Jarzembska ul. Smoluchowskiego 13
80-214 Gdańsk
Szkoła Podstawowa w Żarnowcu Elżbieta Trella ul. Szkolna 2
84-110 Żarnowiec
Zespół Szkół Specjalnych nr 1 im. Stefana Batorego w Gdańsku Paulina Ćwikałowska ul. Batorego 26
80-251 Gdańsk
Zespół Szkół Ogolnokształcących i Zawodowych w Żukowie Ks. Adam Jeszka, Celina Cirocka ul. Gdyńska 5
83-330 Żukowo
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Leźnie Ks. Krzysztof Sagan, Aleksandra Lew-Kiedrowska, Weronika Idzikowska Leźno 43
80-298 Leźno
Centrum Wolontariatu Caritas Karolina Lewandowska ul. Jesionowa 6A
80-261 Gdańsk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Ks. Edmunda Roszczynialskiego w Wejherowie Hanna Kalota ul. Dworcowa 5
84-200 Wejherowo
Gimnazjum w Mostach Maria Hinca Szkolna 16
81-198 Kosakowo
Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku Renata Grochowska Prof. Siedleckiego 14
80-299 Gdańsk
Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku (działalność zawieszona) Elbląska 54/64
80-724 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku (Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 20) Jolanta Bukowiecka Poli Gojawiczyńskiej 10
80-286 Gdańsk
Gimnazjum nr 12 w Gdańsku Tadeusz Grzywacz
80-409 Gdańsk
Gimnazjum nr 34 w Nowym Porcie (Zespół Szkół Ogólnoksztąłcacych nr 5) Piotr Krysztofiak Na Zaspę 31a
80-546 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi Teresa Brunath i Paulina Graś Stoczniowców 6
84-230 Rumia
Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Mostach Anna Bladowska Szkolna 16
81-198 Kosakowo
Gimnazjum nr 5 w Gdyni Dorota Płotka Orłowska 27/33
81-522 Gdynia
Publiczne Gimnazjum w Pszczółkach Ks. Dominik Cichy Pomorska 25
83-032 Pszczółki
IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku Aleksandra Lica, Izabela Czapska Wilka-Krzyżanowskiego 8
80-271 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 16 w Gdańsku Janina Bokun Ubocze 3
80-052 Gdańsk
Gimnazjum nr 3 w Gdyni Grażyna Gałka Gospodarska 1
81-068 Gdynia
Zespół Szkół w Bojanie Franciszka Korbolewska Wybickiego 38
84-207 Koleczkowo
Szkoła Podstawowa nr 10 w Rumi Halina Groth, Krystyna Klawikowska, Bożena Leszczak, Katarzyna Naczk Górnicza 19
84-230 Rumia
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie Ks. Łukasz Szymanowski A. Mickiewicza 16
80-209 Chwaszczyno
Gimnazjum nr 1 w Gdańsku Sylwia Karpińska płk. Wilka-Krzyżanowskiego 6
80-271 Gdańsk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie Agnieszka Siepetowska Łąkowa 36/38
84-240 Reda
Szkoła Podstawowa w Łebczu Joanna Turczyn Pucka 27
84-103 Łebcz
Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie Katarzyna Najman Kolberga 15
81-881 Sopot
Zespół Szkół Łączności w Gdańsku Ks. Sławek Skoblik Podwale Staromiejskie 51/52
80-845 Gdańsk
Zespół Szkół Kształcenia Podstwowego i Gimnazjalnego nr 24 w Gdańsku (Gimnazjum nr 31) Magdalena Narusz Leśna Góra 2
80-281 Gdańsk
II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku Ewa Marzjan-Jeleńska Pestalozziego 7/9
80-445 Gdańsk
Zespół Szkół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 8 w Gdańsku Szyprów 3
80-335 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni Margareta Melion Tatrzańska 40
81-313 Gdynia
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi im. Hipolita Roszczynialskiego Grunwaldzka 57
84-230 Rumia
Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Kłodawie Jolanta Cieplińska ul. Szkolna 10
83-035 Kłodawa
Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdańsku Stroma 19
80-012 Gdańsk
Szkoła Podstawowa im. Danki Siedzikówny INKI Mostowa 5
83-004 Wiślina
Niepubliczna szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. W. Błeńskiej w Kowalach Emilia Jóźwik, Ks. Krzysztof Gabański Sadowa 21
80-180 Kowale
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Towarzystwa Edukacyjnego Vizja Monika Walczak Piekarnicza 16B
80-126 Gdańsk
Gimnazjum nr 27 w Gdańsku (ZKPiG nr 20 im. Mariusza Zaruskiego) Agnieszka Banasiak Poli Gojawiczyńskiej 10
80-286 Gdańsk
Szkoły im. Św. Jana de la Salle Elżbieta Kubik, Bogusław Owsiany Słowackiego 101
80-281 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 76 w Gdańsku Dorota Wiśniewska, Jolanta Muszytowska Jagiellońska 14
80-371 Gdańsk
Gimnazjum nr 17 w Gdańsku (ZKPiG nr 13) Dorota Mularczyk Startowa 9
80-461 Gdańsk
Przedszkole im. Św. Rodziny przy parafii NMP w Gdyni Armii Krajowej 26
81-372 Gdynia
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny Armii Krajowej 26
81-372 Gdynia
Gimnazjum nr 2 im. Leona Kąkola w Gdyni Wolności 25
81-327 Gdynia
Gimnazjum Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki Tatrzańska 35
81-313 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 29 w Gdyni Ściegiennego 8
81-257 Gdynia
Zespół Szkół w Czeczewie (Gimnazjum) Gdańska 8
84-208 Kielno (Czeczewo)
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jastarni Stelmaszczyka 4
84-140 Jastarnia
Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim Sławomir Błażejak Wojska Polskiego 4
83-000 Pruszcz Gdański
Zespół Szkół w Straszynie Starogardzka 48
83-010 Straszyn
Publiczne Gimnazjum im. Morksiego Dywizjonu Lotniczego w Pucku Bożena Korth Nowy Świat 12
84-100 Puck
Zespół Szkół Specjalnych nr 5 im. Marii Grzegorzewskiej w Sopocie Kazimierza Wielkiego 14
81-780 Sopot
Gimnazjum im. Kazimierza Jagielończyka w Trąbkach Wielkich Angelika Arym-Szwindowska ul. Sportowa 2
83-034 Trąbki Wielkie
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie Czerniewo 9
83-042 Ełganowo (Czerniewo)
Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bolszewie Leśna 35
84-239 Bolszewo
Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka w Leśniewie Ks. Krzysztof Sieniawski Mechowska 2
84-106 Leśniewo
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Baninie Ks. Piotr Zaczek Tuchomska 15
80-297 Banino
Zespół Szkół w Przywidzu Szkolna 1
83-047 Przywidz
Szkoła Podstawowa w Koźlinach im. Ks. Prałata J. Waląga Koźliny 50
83-023 Koźliny
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka plików cookies.
Możesz również określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj i Zamknij lub Opuść stronę