Spotkania rejonowe dla członków PZC - Gdańsk Oliwa (kościół pw. MB Królowej Korony Polskiej)

Serdecznie zapraszamy wszystkich Przewodniczących i Członków Parafialnych Zespołów Caritas oraz osoby zainteresowane włączeniem się w działania PZC w swoich parafiach, na spotkania rejonowe. Rozpoczynamy zawsze Mszą św. w kościele, po której zapraszamy na spotkanie.

Do Gdańska Oliwy zapraszamy w sposób szczególny parafie z dekanatów: Gdańsk Przymorze, Gdańsk Oliwa, Sopot, Kielno, Żukowo

Uwaga! Spotkanie odbędzie się w parafii pw. MB Królowej Korony Polskiej (u Ojców Cystersów) - nie w Katedrze Oliwskiej.