Spotkania rejonowe dla członków PZC - Gdańsk Główny (kościół pw. Św. Jakuba)

Serdecznie zapraszamy wszystkich Przewodniczących i Członków Parafialnych Zespołów Caritas oraz osoby zainteresowane włączeniem się w działania PZC w swoich parafiach, na spotkania rejonowe. Rozpoczynamy zawsze Mszą św. w kościele, po której zapraszamy na spotkanie.

Do Gdańska Głównego na spotkanie w kościele św. Jakuba zapraszamy w sposób szczególny parafie z dekanatów: Gdańsk  Śródmieście, Gdańsk Dolne Miasto, Gdańsk Siedlce, Gdańsk Łostowice, Gdańsk Wrzeszcz, Pruszcz Gdański, Trąbki Wielkie, Kolbudy, Żuławy Steblewskie.