Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
 
Jeden procent dla Caritas Rozlicz swój 1% - program na rok 2016
Caritas Archidiecezji Gdańskiej Wypełnij Pity online 2017

LIST SKC

 
Nazwa Opiekun Adres
Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych (Zespół Szkół Zawodowych nr 7) Ks. Łukasz Grelewicz ul. Czyżewskiego 31
80-336 Gdańsk
Zespół Szkół w Suchym Dębie ul. Sportowa 11
83-022 Suchy Dąb
Gimnazjum nr 26 w Gdańsku Renata Chylińska ul. Traugutta 92
80-226 Gdańsk
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gdyni s. Beata Florek, Lidia Jarosz ul. Wolności 22 B
81-327 Gdynia
Zespół Szkół nr 13 w Gdyni Teresa Kraśnicka ul. Chwaszczyńska 26, 81-571 Gdynia
Gdynia
Szkoła Podstawowa im. Kadm. Steyera w Krokowej Beata Blar ul. Szkolna 6
84-110 Krokowa
Zespół Szkół nr 9 w Gdyni Ewa Dobrodziej-Rewolińska ul. Chylońska 227
81-007 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 69 im. Gen. Sosabowskiego w Gdańsku Bożena Mociewicz, Anna Tempska, Cezary Podolski ul. Zielony Trójkąt 1
80-869 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 50 w Gdańsku Ewelina Szymańska ul. Grobla IV 8
80-837 Gdańsk
Gimnazjum nr 2 w Gdańsku Maria Utko ul. Kartuska 32/34
80-104 Gdańsk
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sopocie Katarzyna Gołębiowska, Małgorzata Janek, Barbara ul. Wejherowska 1
81-814 Sopot
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Jana Matejki w Sopocie Wiesława Łanik ul. 3 Maja 41
81-735 SOPOT
II Liceum Ogólnokształcące w Sopocie (działalność zawieszona) Anna Helmin Marzena Jasińska Al. Niepodległości 751, 81-838 Sopot
Sopot
Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące "CONRADINUM" Ewa Reszczyńska ul. Piramowicza 1/2, 80-218 Gdańsk
Samorządowa Szkoła Podstwowa nr 17 im. Unruga Ewa Podolska Alina Jeziorska ul. Grabowo 12, 81-265 Gdynia
III Liceum Ogólnokształcace im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku Beata Kardasińska ul. Topolowa 7
80-255 Gdańsk
Szkoły Ekonomiczno-Handlowe w Gdańsku Dorota Zyskowska ul. Seredyńskiego 1a
80-753 Gdańsk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (I Liceum Ogólnokształcące im. Książąt Pomorskich) w Rumi Barbara Pajzderska Irena Arczewska ul. Starowiejska 4, 84-230 Rumia
Rumia
Szkoła Podstawowa nr 74 (szkoła zliwkidowana) ul. Krzywoustego 19
Gdańsk
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 6 w Gdańsku Bozena Januszkiewicz ul. Hoene 6
80-041 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Alfa Liczmańskiego w Gdańsku Marzena Dymek ul. Śluza 6, 80-770 Gdańsk
Gdańsk
III Liceum Ogólnokształcące w Sopocie Zdzisława Małyszko ul. Kolberga 15, 81-881 Sopot
Sopot
Technikum Transportowe (szkoła zlikwidowana, przeniesiona do ZSET przy ul. Morskiej 186) Ks. Piotr Zaczek Al. Zwyciestwa 194
81-540 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 59 w Gdańsku Jolanta Kozakiewicz ul. Modra 2, 80-736 Gdańsk
Gdańsk
V L O im. Stefana Żeromskiego Jacek Gawroński ul. Polanki 130
80-322 Gdańsk
Zespół Szkół nr 11 w Gdyni Regina Cierzniak, Danuta Gierszewska ul. ul Porębskiego 21
81-185 Gdynia
Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego Hanna Woźniak ul. Świętojańska 1
84-230 Rumia
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie Hanna Kalota ul. Bukowa 1
84-200 Wejherowo
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie (działalność zawieszona) ul. Strzelecka 9
84-200 Wejherowo
Zespół Szkół Ogólnokształcących 3 w Gdyni (szkoła zlikwidowana) Agnieszka Korol ul. Narcyzowa 3
81-653 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni Agnieszka Bartnik ul Rozewska 33A
81-055 Gdynia
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdańsku (dawne ZSBO) Marek Rossa Al.Gen.J.Hallera 16/18
80-426 Gdańsk
Gimnazjum nr 3 w Gdańsku Monika Falandysz, ks. Wiesław Mielewczyk ul. Chałubińskiego 13
80-809 Gdańsk
Zespół Szkół nr 12 w Gdyni (SP nr 44) Edyta Korecka, Anna Michalska ul.Sucharskiego 10
81-157 Gdynia
Gimnazjum nr 2 w Żukowie Barbara Dawidowska ul. Armii Krajowej 2e
83-330 Żukowo
Gimnazjum nr 23 w Gdańsku (szkoła zlikwidowana) ul. Cystersów 13
80-330 Gdańsk
XIX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku Anna Nowak ul.Pestalloziego11/13
80-445 Gdańsk
Gimnazjum nr 9 w Gdańsku (szkoła zlikwidowana) Barbara Kozłowska ul.Śluza 3
80-770 Gdańsk
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i Chemicznego w Gdańsku (szkoła zlikwidowana, przeniesiona do CKZiU nr 2) Małgorzata Łyżwińska ul. Smoleńska 6/8
80-058 Gdańsk
Gimnazjum nr 2 w Redzie Grażyna Sobecka ul.Brzozowa 30
84-240 Reda
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku (działalność zawieszona) ul.Reformacka 18
80-808 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 16 w Gdyni Beata Strojewska-Szmidt ul. Chabrowa 43
81-079 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 4 w Gdańsku s. Beata ul. Łąkowa 61
80-769 Gdańsk
Gimnazjum nr 4 w Rumi Joanna Loch ul. Batorego 29, 84-230 Rumia
Rumia
Zespół Szkół Handlowych w Sopocie Barbara Lewicka, Ewa Cygan ul.Kościuszki 18/20
81-704 Sopot
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku ul.Subisława 22
80-354 Gdańsk
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sopocie Wioleta Hinca, Renata Bray ul. Książąt Pomorskich 16/18
81-749 Sopot
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna 1 i 2 stopnia Grazyna Imaniu ul.Gnilna 3 Gdańsk 80-847
Gimnazjum nr 33 Joanna Horoszkiewicz ul.Wodnika 57 Gdańsk-Osowa 80-299
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi Gabriela Sowa, Alina Treder Stoczniowców 6
84-232 Rumia
SP nr 82 w Klukowie Hanna Drążkowska ul.Radarowa 26 Gdańsk 80-298
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 35, im.Stanisława Kostki Sieg Maria ul. Uczniowska 1
81-647 Gdynia
Zespół Szkół nr 15 w Gdyni Dorota Czaja, Anna Kozłowska, Aleksandra Stachura- ul.Jowisza 60
80-601 Gdynia-Chwarzno
Gimnazjum nr 19 w Gdańsku Bożena Kotarska ul. Jagiellońska 5
80-371 Gdańsk
Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Ormiańskiego w Rumi Izabela Miotke ul. Rodziewiczówny 10
84-230 Rumia
Gimnazjum nr 10 w Gdańsku Elżbieta Kluz ul. Gościnna 17
80-32 Gdańsk
Gimnazjum nr 8 w Gdańsku Bożena Rzepka, Anita Szymańska UL. Żabi Kruk 5
80-822 Gdańsk
Gdańska Szkoła Podstawowa LINGWISTA Jolanta Bukowiecka ul. Ogarna 56
80-826 Gdańsk
Gimnazjum nr 1 w Gdyni s. Izabela ul. 10 Lutego 26
81-364 Gdynia
Gimnazjum nr 21 w Gdańsku Agnieszka Banasiak Ul. Kołobrzeska 75
80-396 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku Teresa Michalska ul. Wielkopolska 20
80-180 Gdańsk
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krokowej Maria Styn ul. Szkolna 6
84-110 Krokowa
Centrum Wolontariatu Karolina Lewandowska ul. Jesionowa 6A
80-261 Gdańsk Wrzeszcz
IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni Anna Hochleitner ul. Orłowska 57
81-542 Gdynia
Gimnazjum nr 24 w Gdańsku (ZKPiG nr 17) o. Filip Krzemień ul. Wąsowicza 30
80-318 Gdańsk
Gimnazjum nr 48 w Gdańsku Ks. Bogdan Pulczyński ul. Stolema 59
80-177 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni Danuta Turzyńska ul. Adm. Unruga 88
81-153 Gdynia
Zespół Szkół nr 15 (Gimnazjum nr 20) w Gdyni Dorota Czaja, Anna Kozłowska ul. Jowisza 60
81-601 Gdynia
Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni Beata Chlewicka Plac Św. Andrzeja 2
81-168 Gdynia
Publiczne Gimnazjum w Przejazdowie ul. Jesionowa 8
83-021 Wiślina
Zespół Szkół w Starzynie Mariola Jung-Zielke, ks. Jan Plottke, Teresa Hochszulc, Katarzyna Skwiercz ul. Żarnowiecka 22
84-107 Starzyno
X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni ul. Władysława IV nr 58
81-384 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 14 w Gdańsku Hanna Jóźwiakowska ul. Kartuska 126A
80-104 Gdańsk
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartywchwstania Pańskiego s. Mateusza Nadolska, Anna Klawitter, Joanna Rostankowska ul. Klasztorna 9
84-200 Wejherowo
Zespół Szkół w Cedrach Wielkich Agnieszka Zawadzka ul. Osadników Wojskowych 21
80-020 Cedry Wielkie
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze k. Wejherowa Urszula Knut ul. Szkolna 4
84-252 Zamostne
PCKZiU im. Bohaterów Helu w Pucku ul. Kolejowa 7
84-100 Puck
Zespół Szkół Ponadgimanzjalnych w Kłaninie (działalność zawieszona) Ewa Wszałek
84-107 Starzyno
Zespół Szkół nr 6 w Gdyni Iwona Paprocka-Grabowska ul. Wrocławska 52
81-553 Gdynia
Gimnazjum nr 20 w Gdańsku Ks. Wojciech Gruchała ul. Zgody II/6
80-360 Gdańsk
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku Jolanta Zawadzka-Giza, Tadeusz Grzywacz Al. Legionów 7
80-441 Gdańsk
Zespół Szkół w Łęgowie Ks. Krzysztof Gąszczyk ul. Szkolna 9
83-031 Łęgowo
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gdyni (Gimnazjum nr 13 i XIV LO) Sabina Lenart ul. Wejherowska 55
81-049 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 15 w Gdańsku Iwona Jarzembska ul. Smoluchowskiego 13
80-214 Gdańsk
Szkoła Podstawowa w Żarnowcu Elżbieta Trella ul. Szkolna 2
84-110 Żarnowiec
Zespół Szkół Specjalnych nr 1 im. Stefana Batorego w Gdańsku Paulina Ćwikałowska ul. Batorego 26
80-251 Gdańsk
Zespół Szkół Ogolnokształcących i Zawodowych w Żukowie Ks. Adam Jeszka, Celina Cirocka ul. Gdyńska 5
83-330 Żukowo
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Leźnie Ks. Krzysztof Sagan, Aleksandra Lew-Kiedrowska, Weronika Idzikowska Leźno 43
80-298 Leźno
Centrum Wolontariatu Caritas Karolina Lewandowska ul. Jesionowa 6A
80-261 Gdańsk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Ks. Edmunda Roszczynialskiego w Wejherowie Hanna Kalota ul. Dworcowa 5
84-200 Wejherowo
Gimnazjum w Mostach Maria Hinca Szkolna 16
81-198 Kosakowo
Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku Renata Grochowska Prof. Siedleckiego 14
80-299 Gdańsk
Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku (działalność zawieszona) Elbląska 54/64
80-724 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku (Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 20) Jolanta Bukowiecka Poli Gojawiczyńskiej 10
80-286 Gdańsk
Gimnazjum nr 12 w Gdańsku Tadeusz Grzywacz
80-409 Gdańsk
Gimnazjum nr 34 w Nowym Porcie (Zespół Szkół Ogólnoksztąłcacych nr 5) Piotr Krysztofiak Na Zaspę 31a
80-546 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi Teresa Brunath i Paulina Graś Stoczniowców 6
84-230 Rumia
Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Mostach Anna Bladowska Szkolna 16
81-198 Kosakowo
Gimnazjum nr 5 w Gdyni Dorota Płotka Orłowska 27/33
81-522 Gdynia
Publiczne Gimnazjum w Pszczółkach Ks. Dominik Cichy Pomorska 25
83-032 Pszczółki
IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku Aleksandra Lica, Izabela Czapska Wilka-Krzyżanowskiego 8
80-271 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 16 w Gdańsku Janina Bokun Ubocze 3
80-052 Gdańsk
Gimnazjum nr 3 w Gdyni Grażyna Gałka Gospodarska 1
81-068 Gdynia
Zespół Szkół w Bojanie Franciszka Korbolewska Wybickiego 38
84-207 Koleczkowo
Szkoła Podstawowa nr 10 w Rumi Halina Groth, Krystyna Klawikowska, Bożena Leszczak, Katarzyna Naczk Górnicza 19
84-230 Rumia
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie Ks. Łukasz Szymanowski A. Mickiewicza 16
80-209 Chwaszczyno
Gimnazjum nr 1 w Gdańsku Sylwia Karpińska płk. Wilka-Krzyżanowskiego 6
80-271 Gdańsk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie Agnieszka Siepetowska Łąkowa 36/38
84-240 Reda
Szkoła Podstawowa w Łebczu Joanna Turczyn Pucka 27
84-103 Łebcz
Szkoła Podstawowa nr 9 w Sopocie Katarzyna Najman Kolberga 15
81-881 Sopot
Zespół Szkół Łączności w Gdańsku Ks. Sławek Skoblik Podwale Staromiejskie 51/52
80-845 Gdańsk
Zespół Szkół Kształcenia Podstwowego i Gimnazjalnego nr 24 w Gdańsku (Gimnazjum nr 31) Magdalena Narusz Leśna Góra 2
80-281 Gdańsk
II Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku Ewa Marzjan-Jeleńska Pestalozziego 7/9
80-445 Gdańsk
Zespół Szkół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 8 w Gdańsku Szyprów 3
80-335 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni Margareta Melion Tatrzańska 40
81-313 Gdynia
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi im. Hipolita Roszczynialskiego Grunwaldzka 57
84-230 Rumia
Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Kłodawie Jolanta Cieplińska ul. Szkolna 10
83-035 Kłodawa
Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdańsku Stroma 19
80-012 Gdańsk
Szkoła Podstawowa im. Danki Siedzikówny INKI Mostowa 5
83-004 Wiślina
Niepubliczna szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. W. Błeńskiej w Kowalach Emilia Jóźwik, Ks. Krzysztof Gabański Sadowa 21
80-180 Kowale
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Towarzystwa Edukacyjnego Vizja Monika Walczak Piekarnicza 16B
80-126 Gdańsk
Gimnazjum nr 27 w Gdańsku (ZKPiG nr 20 im. Mariusza Zaruskiego) Agnieszka Banasiak Poli Gojawiczyńskiej 10
80-286 Gdańsk
Szkoły im. Św. Jana de la Salle Elżbieta Kubik, Bogusław Owsiany Słowackiego 101
80-281 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 76 w Gdańsku Dorota Wiśniewska, Jolanta Muszytowska Jagiellońska 14
80-371 Gdańsk
Gimnazjum nr 17 w Gdańsku (ZKPiG nr 13) Dorota Mularczyk Startowa 9
80-461 Gdańsk
Przedszkole im. Św. Rodziny przy parafii NMP w Gdyni Armii Krajowej 26
81-372 Gdynia
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny Armii Krajowej 26
81-372 Gdynia
Gimnazjum nr 2 im. Leona Kąkola w Gdyni Wolności 25
81-327 Gdynia
Gimnazjum Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki Tatrzańska 35
81-313 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 29 w Gdyni Ściegiennego 8
81-257 Gdynia
Zespół Szkół w Czeczewie (Gimnazjum) Gdańska 8
84-208 Kielno (Czeczewo)
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jastarni Stelmaszczyka 4
84-140 Jastarnia
Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim Sławomir Błażejak Wojska Polskiego 4
83-000 Pruszcz Gdański
Zespół Szkół w Straszynie Starogardzka 48
83-010 Straszyn
Publiczne Gimnazjum im. Morksiego Dywizjonu Lotniczego w Pucku Bożena Korth Nowy Świat 12
84-100 Puck
Zespół Szkół Specjalnych nr 5 im. Marii Grzegorzewskiej w Sopocie Kazimierza Wielkiego 14
81-780 Sopot
Gimnazjum im. Kazimierza Jagielończyka w Trąbkach Wielkich Angelika Arym-Szwindowska ul. Sportowa 2
83-034 Trąbki Wielkie
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie Czerniewo 9
83-042 Ełganowo (Czerniewo)
Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bolszewie Leśna 35
84-239 Bolszewo
Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka w Leśniewie Ks. Krzysztof Sieniawski Mechowska 2
84-106 Leśniewo
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Baninie Ks. Piotr Zaczek Tuchomska 15
80-297 Banino
Zespół Szkół w Przywidzu Szkolna 1
83-047 Przywidz
Szkoła Podstawowa w Koźlinach im. Ks. Prałata J. Waląga Koźliny 50
83-023 Koźliny
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej: Polityka plików cookies.
Możesz również określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj i Zamknij lub Opuść stronę