Frassati – Aktywnie i wesoło

W ostatni wtorek, 10.04.2018r., korzystając z pięknej pogody wychowawcy zorganizowali dla podopiecznych Centrum zawody drużynowe w ogrodzie za placówką. Dzieci i młodzież musieli się przeczołgać przez tunel, wykonać przewrót w przód, rzucić woreczkiem do celu, przejść slalomem z piłką do golfa na paletce pingpongowej oraz zbić jak najwięcej kręgli. Liczył się nie tylko czas, ale i precyzja. Zwycięskiej drużynie gratulujemy wygranej.

Dofinansowano ze środków Gmina Miasta Gdańsk

Fot. K. Więckowska