Dzień Chorego na Witominie

W przeddzień Światowego Dnia Chorego, czyli 10 lutego, spotkaliśmy się z pacjentami Szpitala Rehabilitacyjnego w Gdyni – Witominie. Nasza wizyta była miłym zaskoczeniem dla przebywających tam osób. Do  życzeń szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił dołączyliśmy piękne kartki i aniołki z masy solnej wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Spotkanie z chorymi stało się okazją do rozmów w bardzo życzliwej, serdeczneji radosnej atmosferze.

Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 48 w Gdyni - Chwarznie