Jesienne spotkania rejonowe dla członków PZC - podsumowanie

Zakończyliśmy cykl spotkań rejonowych dla członków PZC. We wszystkich pięciu spotkaniach wzięło udział 114 osób z 45 Parafialnych Zespołów Caritas. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność - za wspólną modlitwę, rozmowy i dzielenie się pomysłami. Szczególne podziękowania składamy gospodarzom, którzy w tych dniach nas gościli.

Kolejna okazja do wspólnego spotkania już niedługo. W  dniach 17-18 listopada odbędzie się nasze coroczne spotkanie integracyjno-szkoleniowe dla członków PZC w Warzenku.