OPIEKUN w Centrum Pomocowym Caritas im. Jana Pawła II

Caritas Archidiecezji Gdańskiej ogłasza nabór na stanowisko OPIEKUNA w Centrum Pomocowym Caritas im. Jana Pawła II w Gdańsku, ul. Fromborska 24.

WYMAGANIA:

1.Wykształcenie

a)      średnie medyczne (mile widziane kwalifikacje zawodowe: opiekun medyczny lub opiekun w domu pomocy społecznej - policealna szkoła medyczna)

b)      umiejętność pracy w zespole

c)      rzetelność, odpowiedzialność

2.Zakres obowiązków

a)      wykonywanie czynności higieniczno - pielęgnacyjnych

b)      dbałość o wygląd i estetykę pokoi mieszkańców

c)      karmienie i pomoc w spożywaniu posiłków

d)     współudział w tworzeniu indywidualnych planów opieki i aktywizacja mieszkańców .

e)      zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom

f)       współpraca w zespole opiekuńczo-terapeutycznym

3. Oferujemy

a)      pracę zmianową w 12h systemie pracy